Apie projektą

„Vingio namai“

– tai modernus ir šiuolaikiškas būstas šalia vieno žaliausių Vilniaus kampelių – Vingio parko.
2016 m. pastatyti nauji butai Vilniuje, 9 aukštų modernios ir kokybiškos statybos name, adresu Geležinio Vilko g. 21. Namas priduotas Valstybinei komisijai.

Butai:
1 kambario butų plotai 34,77 m²
2 kambarių butų plotai nuo 33,92 iki 46,45 m²
3 kambarių butų plotai nuo 45,13 iki 74,30 m²


Pirmuose aukštuose butai įrengti su terasomis, yra keli butai per du aukštus. Už patrauklią kainą kartu su butu įsigykite požeminę vietą automobiliui.
Tvarkinga namo teritorija apželdinta, apsodinta medžiais ir aptverta tvora su rakinamais varteliais. Šalia namo įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

Techniniai sprendimai

„Vingio namai“ priklauso B energetinei klasei, atitinka visus griežčiausius statybos ir aplinkosaugos kriterijus bei statomi iš aukščiausios kokybės statybinių medžiagų: sienos iš silikatinių plytų mūro, pašiltintos polistireniniu putplasčiu, sudėti plastikiniai langai, namo pertvaros – trisluoksnės mūrinės, saugus Schindler liftas. Butuose įrengta kolektorinė šildymo sistema su individualia apskaita. Visi butai jau su kokybiška daline apdaila, sienos paruoštos dažymui, grindys išlygintos, parengtos parketo ar plytelių klojimui, pilnai išvedžiota elektra, įrengti jungikliai ir rozetės, įrengti visi santechnikos prietaisų prijungimo mazgai.

Statytojas

„Vingio namus“ stato UAB NT koncernas. Generalinis rangovas - UAB „Ukmergės statyba“, Lietuvoje sėkmingai veikianti nuo 1956 metų. „Ukmergės statyba“ darbus atlieka kaip generalinis rangovas. Bendrovė turi ilgalaikę patirtį vykdydama gyvenamųjų namų statybos projektus ir yra orientuota tik į pačią aukščiausią kokybę, inovatyvius sprendimus ir maksimalų kliento poreikių išpildymą. Paskutiniai bendrovės įvykdyti projektai yra Vilniuje: daugiabutis gyvenamasis namas Karoliniškėse(L. Asanavičiūtės g. 13B), daugiabučiai gyvenamieji namai Šiaurės miestelyje (Žygio g. 90, 92) ir kiti.

Vieta

Įsikurkite „Vingio namuose“ – strategiškai patogioje Vilniaus dalyje Geležinio Vilko g. 21, šalia Vingio parko. Gerai išvystyta „Vingio namų“ infrastruktūra: netoliese parduotuvės, darželiai, mokyklos ir kt. Automobiliu ar viešuoju transportu greitai nuvyksite į kitas miesto dalis. Mėgaukitės gamta ir leiskite turiningai savo laisvalaikį prie pat namų - Vingio parke.

Artimiausi objektai:

Lopšeliai - darželiai: Prekybos centrai:
„Dobilėlis“ 400 m Maxima XX 300 m
„Aušrelė“ 700 m Rimi Hypermarket 1100 m
„Viltenė“ Norfa XL 2100 m
„Bangelė“ 1200 m  Iki 150 m
   
Mokyklos: Sporto klubas:
Jono Basanavičiaus gimnazija 200 m „Impuls“ 750 m
Valdorfo mokykla 100 m GET FIT sporto akademija 1000m
   
Jakovo veterinarijos     gydykla 150 m  

Bankų pasiūlymai

DNB Swedbank SEB